HOCHTIEF

Tiskové zprávy

 25.4.2007 - Plzeňské pivo ve světě chutná

Zvýšená poptávka a produkce piva značky Pilsner Urquell si vyžádala další kvasné tanky, které pro Plzeňský Prazdroj zajišťuje divize Čechy akciové společnosti HOCHTIEF CZ od ledna letošního roku. Jde již o druhou etapu výstavby.

 24.4.2007 - Stavba 514 úspěšně pokračuje

Tunel mezi Lochkovem a Radotínem na stavbě 514, části vnějšího silničního okruhu kolem Prahy v úseku Slivenec – Radotín, má za sebou úspěšné desítky a stovky ražených metrů. Jeho součástí budou dvě souběžné tunelové roury v délce 1,5 km - stoupající třípruhová a klesající dvoupruhová. Jejich stavbu realizuje HOCHTIEF Construction AG ve spolupráci s českou součástí skupiny HOCHTIEF CZ.

 19.4.2007 - HOCHTIEF CZ zvítězil se svou expozicí na Stavebním veletrhu Brno

Prestižní soutěž AURA pro vystavovatele, kteří se zúčastní Stavebního veletrhu Brno, každoročně vyhlašují Brněnské veletrhy a výstavy. Odborná porota hodnotí přihlášené expozice a vybírá jen ty nejpoutavější. Kritériem pro hodnocení je například vzhled expozice, její funkčnost, grafické nebo celkové architektonické řešení.

 12.4.2007 - HOCHTIEF CZ má znovu potvrzené certifikáty

Tým auditorů certifikačního orgánu STAVCERT Praha uskutečnil na konci března ve společnosti HOCHTIEF CZ souběžný audit integrovaného systému řízení. Nezjistil žádnou odchylku: všechny prověřované systémy managementu splňují požadavky příslušných standardů. Objevil jen drobné nedostatky, které jsou pro společnost náměty a impulsy pro další zlepšování.

 10.4.2007 - Přijeďte za námi na Stavební veletrh Brno

Rok se sešel s rokem a s ním je tu opět Stavební veletrh Brno, který se letos koná od úterý 17. do soboty 21. dubna 2007.

 

 5.4.2007 - Ostrava získá rezidenční byty pro seniory

Divize Morava akciové společnosti HOCHTIEF CZ získala zajímavou zakázku – výstavbu rezidenčních bytů pro seniory v Ostravě-Zábřehu. Bytový dům investora, společnosti Senior Residence, bude stát v areálu bývalé Zábřežské nemocnice.

 4.4.2007 - HOCHTIEF CZ plní dětské sny

Akciová společnost HOCHTIEF CZ dnešním dnem zahájila akci určenou dětským domovům a stacionářům z celé České republiky. Oslovila téměř 250 uvedených subjektů a nabídla jim účast v soutěži, během které budou děti zasílat nakreslené nebo namalované obrázky na téma "Můj vysněný dům". Připojí k nim i své komentáře, proč obrázek nakreslily právě tak.

 4.4.2007 - Můj vysněný den

Akce stavební společnosti HOCHTIEF CZ určená dětským domovům a stacionářům z celé ČR

 

 2.4.2007 - Akciová společnost HOCHTIEF CZ získala titul Stavba roku 2006 Plzeňského kraje

Na čtvrtečním slavnostním Galavečeru v rámci stavebního veletrhu FOR ARCH v Plzni se konalo vyhlášení vítězných projektů soutěže Stavba roku 2006 Plzeňského kraje.

 30.3.2007 - HOCHTIEF CZ staví podnikatelský inkubátor

Na základní kámen budoucích pavilónů Centra pokročilých inovačních technologií poklepali představitelé VŠB – Technické univerzity Ostrava v pátek 30. března. Akciová společnost HOCHTIEF CZ je se společností TCHAS členem sdružení dodavatelů jedné ze staveb uvedeného projektu.