Závod Planá 

Provádění prací vlastními kmenovými pracovníky, kvalita používaných tuzemských i dovozových materiálů a využívání osvědčených technologií a systémů umožňuje dosahovat vysoké kvality díla a poskytovat investorovi dostatečně dlouhou záruční dobu na provedené práce včetně záručního a pozáručního servisu. Veškeré stavební a specializované práce, poradenskou činnost a zpracování obchodně – technických nabídek zajišťuje závod Planá pro externí zákazníky i pro ostatní divize a závody společnosti HOCHTIEF CZ. Všechny zajišťované činnosti jsou prováděny v souladu se zavedeným systémem řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2016. Na použité výrobky jsou doložena příslušná prohlášení o shodě.

Portfolio činností: viz níž

Prefabrikáty výroba a montáže
Vlastními kapacitámi výrábí železobetonové prefabrikáty – sloupy, průvlaky, ztužidla, vazníky, základové patky a prahy, sendvičové panely, dvojité stěny, stropní panely filigrán, schodišťová ramena a podesty, balkony a ostatní atypické prefabrikáty. 
Provádí vlastní kapacitou montáže železobetonových prefabrikovaných hal, skeletů a ostatních prefabrikovaných objektů včetně jejich opláštění.

Armovna
Provádí vlastní kapacitou dodávky betonářské výztuže a sítí včetně střihu a ohybu, zároveň zajišťuje i ukládku betonářské výztuže a sítí na stavbě.

Ocelové konstrukce a opláštění
Provádí vlastní kapacitou výrobu a montáž ocelových konstrukcí hal, přístavků, vestavků a ostatních atypických ocelových konstrukcí včetně montáže střešních a stěnových plášťů (jednoduchých, skládaných nebo ze sendvičových panelů), dále provádí výrobu a montáž zámečnických výrobků (žebříky, lávky, konzoly, kování, dveře, vrata, zábradlí), vedle toho vyrábí montážní dílny a koše na beton.

Armovna
Provádí vlastní kapacitou dodávky betonářské výztuže a sítí včetně střihu a ohybu, zároveň zajišťuje i ukládku betonářské výztuže a sítí na stavbě.

Betonárna
Provádí vlastní kapacitou výrobu, dopravu a čerpání betonu na stavby v oblasti Táborska, současně zajišťuje i technologický servis včetně laboratorních zkoušek betonu.

Tesárna a truhlárna 
Provádí vlastní kapacitou výrobu a montáž tesařských konstrukcí (krovy – včetně pokrývačských a klempířských prací, fasády z desek Silbonit, Fundermax, sibiřského modřínu, vestavby, opláštění, pergoly, apod.) a zakázkovou výrobu truhlářských konstrukcí (repliky a repase špaletových oken, kancelářský nábytek, kuchyně, schodišťová ramena, podlahy, terasy, obklady, ploty, balkony, apod.).

Monolitické konstrukce

Zajišťuje realizaci železobetonových monolitických konstrukcí jak pozemních staveb ( bytové a admninstrativní budovy, zdravotnická zařízení, vojenské stavby, bankovní domy, garáže apod ), tak i dopravních staveb ( mosty, tunely apod) nebo vodohospodářských staveb ( ČOV, přehrady, jezy, MVE apod.).

Sanace 
Provádí práce se stavební chemií ( např. injektáže, stříkané izolace, aplikace torkretů), zesilování konstrukcí ( aplikace uhlíkových lamel a tkanin,  chemické kotvení výztuže, reprofilaci) a povrchové úpravy (tryskání různými abrazivy-VVP, pískování, aplikace stěrek a různých nátěrů).

 

 

Sídlo

HOCHTIEF CZ a. s., divize Pozemní stavby Čechy
závod Planá

Chýnovská 714
391 11 Planá nad Lužnicí

Kontakty

Telefon: +420 381 497 111
Email: zavodsc@hochtief.cz