Tiskové zprávy

 4.9.2007 - Ústí nad Orlicí má moderní tělocvičnu s horolezeckou stěnou

Dokončenou tělocvičnu s horolezeckou stěnou předala první den školního roku 2007/2008 v pondělí 3. září akciová společnost HOCHTIEF CZ jejímu provozovateli, SOŠ a SOU automobilní v Ústí nad Orlicí. Termín zhotovení stavby byl stanoven na 15. srpna letošního roku, po něm následovala 17. srpna kolaudace. Stavba byla tedy dokončena ve stanoveném termínu.

 4.9.2007 - Fotbalový stadion pražské Slavie bude mít svou síň slávy

Ve druhém patře budoucího stadionu, v centrální pozici západního křídla areálu, bude síň slávy věnovaná slavným okamžikům pražského Edenu i Slavie. Stane se součástí luxusního salonku pro čestné hosty. Projekt pamatuje i na koncepci hlavní vstupní haly objektu.

 

 31.8.2007 - HOCHTIEF CZ pomáhá lidem s epilepsií

Málokdy si uvědomíme, že je kolem nás mnoho těch, kteří jsou postiženi různými nemocemi a kteří potřebují pomoc od nás – zdravých. Jednou takovou skupinou jsou lidé trpící epilepsií. Někteří z nich se sdružují v občanském sdružení Společnost "E", která se snaží měnit pohled lidí na uvedené onemocnění a zlepšit postavení a roli pacientů ve společnosti. Předsudky a mýty o nemoci leckdy brání zařazení nemocných lidí do společnosti. Akciová společnost HOCHTIEF CZ se rozhodla podat pomocnou ruku prostřednictvím finanční podpory. Jako silná společnost si uvědomuje svoji odpovědnost za budoucnost prostředí, ve kterém se pohybuje a podniká.

 

 20.8.2007 - HOCHTIEF CZ je adoptivním rodičem v pražské ZOO

Ředitel pražské zoologické zahrady Petr Fejk přijal 2. srpna dárkový certifikát z rukou ředitele divize Praha Luďka Vondráška. Poskytnutím finančního daru se naše společnost stala na období jednoho roku adoptivními rodiči pro želvu obrovskou, sovu pálenou, orla bělohlavého, lva indického, klokana rudého a vydry severoamerické.

 

 17.8.2007 - HOCHTIEF CZ podal "pomocnou" tlapku

 28.6.2007 - Hrubá stavba administrativní budovy City Center CB v Českých Budějovicích je dokončena

Hrubá stavba obchodně administrativní budovy City Center CB v Českých Budějovicích byla 27. června předmětem oslavy tzv. glajchy. Investor, firma CITY CENTER CB s.r.o., společně s generálním dodavatelem stavby, akciovou společností HOCHTIEF CZ, na akci přivítal všechny, kdo se s nimi chtěli podělit o radost z uvedeného mezníku stavby. Ten již tradičně symbolizuje májka.

 27.6.2007 - Akciová společnost HOCHTIEF CZ slaví dokončení hrubé stavby administrativní budovy City Center CB v Českých Budějovicích

Hrubá stavba obchodně administrativní budovy City Center CB v Českých Budějovicích byla předmětem dnešní akce – oslavy tzv. glajchy. Investor, firma CITY CENTER CB s.r.o., společně s generálním dodavatelem stavby, akciovou společností HOCHTIEF CZ, na akci přivítal všechny, kdo se s nimi chtěli podělit o radost z uvedeného mezníku stavby. Ten již tradičně symbolizuje májka.

 26.6.2007 - Akciová společnost HOCHTIEF CZ uzavřela projekt Můj vysněný den - vybrala vítězné obrázky dětí z dětských domovů a stacionářů v České republice

Patnáct vítězných obrázků dětí z dětských domovů a stacionářů v České republice dnes vybrali v rámci projektu Můj vysněný den zástupci akciové společnosti HOCHTIEF CZ a členové odborné poroty: člen představenstva a výrobní ředitel HOCHTIEF CZ a. s. František Kubát, Kateřina Smejkalová (Česká Miss), Kateřina Hamrová (ředitelka Miss Junior), Míša Nosková (Superstar), Eva Čížkovská (herečka) a Zuzana Štěpanovská (1. vicemiss České Miss). Na výběru obrázků se podílely i redakce Šípu, Šťastného Jima a deníku AHA. Slavnostní vyhlášení moderovala Míša Dolinová.

 26.6.2007 - Akciová společnost HOCHTIEF CZ vybrala vítězné obrázky dětí z dětských domovů a stacionářů v České republice

Patnáct vítězných obrázků dětí z dětských domovů a stacionářů v České republice vybrali 26. června v rámci projektu Můj vysněný den zástupci akciové společnosti HOCHTIEF CZ a členové odborné poroty: člen představenstva a výrobní ředitel HOCHTIEF CZ a. s. František Kubát, Kateřina Smejkalová (Česká Miss), Kateřina Hamrová (ředitelka Miss Junior), Míša Nosková (Superstar), Eva Čížkovská (herečka) a Zuzana Štěpanovská (1. vicemiss České Miss). Na výběru obrázků se podílely i redakce Šípu, Šťastného Jima a deníku AHA. Slavnostní vyhlášení moderovala Míša Dolinová.

 20.6.2007 - Akciová společnost HOCHTIEF CZ vychází vstříc svým klientům – otvetřela pro ně nové centrum

Klientské centrum pro zákazníky divize Property Development akciové společnosti HOCHTIEF CZ slavnostně zahájilo svůj provoz v úterý 19. června. Vytvoří tak příjemný a pohodlný prostor, kde se klienti dozvědí informace, které jsou důležité pro jejich rozhodování o koupi bytu nebo jiné nemovitosti z produkce akciové společnosti HOCHTIEF CZ.