Tiskové zprávy

 7.12.2006 - Tunel nese jméno Marie

V pondělí 4. prosince, na svátek Sv. Barbory, se v místě portálu tunelu v Lochkově konalo slavnostní zahájení jeho ražby. Tunel mezi Lochkovem a Radotínem je součástí stavby 514, tj. stavby vnějšího silničního okruhu kolem Prahy v úseku mezi Slivencem a Lahovicemi.

 4.12.2006 - HOCHTIEF CZ začíná s ražbou tunelu mezi Lochkovem a Radotínem na stavbě části vnějšího silničního okruhu kolem Prahy

Štola dostane jméno Marie Slavnostní zahájení ražby tunelu mezi Lochkovem a Radotínem na stavbě 514, tj. části vnějšího silničního okruhu kolem Prahy, se koná 4. prosince 2006. Po akci budou zahájeny ražby tunelu, který prochází horninovým masívem mezi lochkovským a radotínským portálem.

 26.11.2006 - V Bezděčíně u Mladé Boleslavi vznikne nový logistický areál

Pro investora UNO - Stavební bytové družstvo staví od října letošního roku divize nový logistický areál. Bude stát na jižním okraji Mladé Boleslavi u městské části Bezděčín, v Západní zóně. Současný investiční záměr areálu představuje čtyři haly s administrativními prostorami, vrátnici areálu, místní příjezdové a areálové komunikace, včetně inženýrských sítí. Akciová společnost HOCHTIEF VSB zajišťuje výstavbu dvou hal a infrastrukturu. Realizace této části projektu by měla být dokončena do konce června příštího roku.

 26.11.2006 - Na Smíchově vyroste šedorůžový bytový dům

Nový bytový dům na pražském Smíchově vyroste v ulici Staropramenná. Divize 1 zahájila jeho realizaci pod vedením vedoucího projektového týmu Martina Jelena v září letošního roku a dokončí ji v červnu roku 2007.

 25.11.2006 - Fauna a flóra si oddychnou

Pro obec Náměšť na Hané staví divize Morava od září kanalizaci, která řeší odvod splaškové i dešťové vody z intravilánu obce. Projekt bude dokončen do listopadu příštího roku.

 15.11.2006 - HOCHTIEF VSB dokončil rekonstrukci táborského zimního stadionu a dodal mu nové opláštění

Slavnostní předání dokončené rekonstrukce a dodávky opláštění zimního stadionu v Táboře se koná dnes, ve středu 15. listopadu 2006. Projekt byl zahájen v červnu letošního roku a jeho dokončení trvalo pouhých pět měsíců. Investorem projektu bylo město Tábor, generálním dodavatelem akciová společnost HOCHTIEF VSB.

 30.10.2006 - Stavba CITY CENTER CB byla slavnostně zahájena

Slavnostní poklepání na základní kámen stavby obchodně administrativního areálu CITY CENTER CB se konalo v pátek 27. října v Českých Budějovicích.

 27.10.2006 - Stavba komplexu bytových domů Na Slupi rychle pokračuje

Projekt výstavby šesti bytových domů v centru Prahy začal v březnu 2006 zemními pracemi a založením stavby na železobetonových pilotách. Pak předal investor, společnost CTR group a.s., generálnímu dodavateli stavby, akciové společnosti HOCHTIEF VSB, staveniště pro další práce, které pokračovaly položením základové desky.

 26.10.2006 - Vítězi soutěže o Cenu Petra Parléře jsou vyhlášeni

Akciová společnost HOCHTIEF VSB podporuje architektonickou soutěž o Cenu Petra Parléře. V posledních dnech došlo k uzavření jejího dalšího ročníku a vyhodnocení přihlášených děl.

 10.10.2006 - HOCHTIEF VSB staví administrativní komplex Kavčí Hory Office Park

Na základní kámen stavby budoucího administrativního komplexu Kavčí Hory Office Park dnes přišel poklepat starosta Prahy 4, Bohumil Koukal, zástupci developera projektu, společnosti HOCHTIEF Development Czech Republic, a generálního dodavatele stavby, akciové společnosti HOCHTIEF VSB.