HOCHTIEF

Tiskové zprávy

 23.1.2007 - Městská část Praha 11 převezme dokončené velkokapacitní hlídané parkoviště

Investor stavby, Městská část Praha 11, v úterý 23. ledna 2007 slavnostně převezme dokončenou stavbu velkokapacitního hlídaného parkoviště ve Vojtíškově ulici. Nabídne tak atraktivní řešení chybějících parkovacích stání obyvatelům své městské části. Generálním dodavatelem stavby je akciová společnost HOCHTIEF CZ, která s její realizací začala v září loňského roku. Garáže pro parkování 375 osobních vozidel, včetně 20 míst pro vozidla osob se sníženou pohyblivostí, vyrostla na Chodově - mezi ulicemi Vojtíškova, Láskova a Roztylská.

 

 19.1.2007 - V Hydčicích mají novou lávku

Povodně v roce 2002 způsobily na Šumavské řece Otavě řadu havárií a škod. Jednou z nich byla zničená lávka mezi oběma břehy, která spojovala obce Malé a Velké Hydčice a která sloužila k zajištění dopravní obslužnosti dalších okolních obcí. Také cykloturisté museli volit jiné trasy, protože po Otavské cestě se přes řeku nedostali.

 

 15.1.2007 - Stali jsme se Projektantem a realizátorem roku 2006

Prestižní cenu časopisu CDIS Review (Czech Defence Industry and Security) s názvem Projektant a realizátor roku 2006 získala akciová společnost HOCHTIEF CZ za rekonstrukci a dostavbu integrovaného objektu Generálního štábu AČR.

 

 3.1.2007 - Říčany dostaly pod stromeček barevnou školu

Dokončenou rekonstrukci základní školy v Říčanech předal v pondělí 18. prosince 2006 generální dodavatel stavby, akciová společnost HOCHTIEF CZ, divize Praha, investorovi – Městu Říčany.