HOCHTIEF

Aktuality

 9.1.2014 - Dokončili jsme novou výrobní halu pro společnost Kiekert

Přelouč - Divize Pozemní stavby Morava společnosti HOCHTIEF CZ slavnostně předala novou výrobní halu společnosti Kiekert AG, která se řadí mezi přední německé výrobce inovačních technologií zámkových systémů pro globální automobilový průmysl. Po skončení výstavby, která trvala devět měsíců, byl tento závod na výrobu zámků rozšířen o zhruba 10 000 metrů čtverečních výrobní plochy.

 

 27.11.2013 - Pro příští sezonu jsme připravili dvě nové cyklostezky

Horní Planá – zástupci města zástupci města, zástupci dodavatele - stavební společnosti HOCHTIEF CZ a. s. a zástupci partnerských a financujících organizací se sešli na břehu Lipna na slavnostním uvedení do provozu dvou nových cyklostezek.

 

 12.11.2013 - Divize Dopravní stavby úspěšně dokončila rekonstrukci tramvajové tratě Poděbradská

Praha – Zástupci akciové společnosti HOCHTIEF CZ,  Dopravního podniku hl. m. Prahy, Magistrátu hl. m. Prahy se zúčastnili slavnostního uvedení nově zrekonstruované tramvajové tratě v Poděbradské ulici do zkušebního provozu.

 

 15.10.2013 - Přestřižení pásky na dokončeném Centru diagnostiky zoonóz

Brno – Zástupci Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně a zástupci dodavatele akciové společnosti HOCHTIEF CZ slavnostně otevřeli nově dokončený pavilon pod názvem Centrum diagnostiky zoonóz.

 6.9.2013 - Dokončili jsme rekonstrukci klubu Pramínek

PRAHA -  V první polovině tohoto roku zrealizovala společnost HOCHTIEF CZ  pro MČ Praha 7stavební úpravy a modernizaci klubu Pramínek, který je určen rodičům a dětem od dvou let.

 28.8.2013 - Dokončení konstrukce nové lávky ve Vlašimi se blíží

VLAŠIM – Stavbaři ze společnosti HOCHTIEF CZ dnes pomocí jeřábu osadili novou lávku přes řeku Blanici v centru Vlašimi.

 26.8.2013 - Podepsali jsme smlouvu na dodávku modernizace tepelných sítí města kopřivnice

Divize Pozemní stavby Morava zahájila v úterý 20. srpna nový projekt slavnostním podpisem smlouvy. Na jedné straně byli zástupci společnosti TEPLO Kopřivnice jako investora a na druhé straně představitelé akciové společnosti HOCHTIEF CZ jako dodavatele. Položili tak základy spolupráce na realizaci projektu Modernizace CZT Kopřivnice – části Modernizace tepelných sítí města Kopřivnice.

 26.8.2013 - Slavnostní zahájení výstavby ovocnářského výzkumného institutu v Holovousích

HOLOVOUSY - Pět nových objektů – hlavní budovu s laboratořemi, výzkumný skleník, dva objekty garáží pro zemědělskou techniku, sklad obalů a chlazený sklad ovoce – to vše bude obsahovat nový Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský v Holovousích. K poklepu základního kamene nového komplexu se sešli 24. 8. 2013 zástupci investora, Výzkumného a šlechtitelského ústavu ovocnářského Holovousy s.r.o., představitelé obce Holovousy a dodavatelského sdružení s příznačným názvem „JABLKO“ skládajícího se ze stavebních společností HOCHTIEF CZ a. s. a BAK stavební společnost, a.s.

 8.7.2013 - Podepsali jsme smlouvu na výstavbu nového areálu ovocnářského institutu v Holovousích

HOLOVOUSY - Zástupci dodavatelského sdružení společností HOCHTIEF CZ a. s. a BAK stavební a.s. podepsali v pondělí 8.7.2013 smlouvu na výstavbu nového areálu Ovocnářského výzkumného institutu v Holovousích. Objednatelem zakázky v hodnotě necelých 380 mil. Kč je Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o.

 22.5.2013 - Výstavba vodovodu a kanalizace na Křivoklátsku může začít

Ve středu 22. 5. 2013 došlo v prostorách Hradu Křivoklát ke slavnostnímu podpisu smlouvy na výstavbu projektu "Kanalizace a voda Křivoklátsko“.