Aktuality

 26.8.2013 - Podepsali jsme smlouvu na dodávku modernizace tepelných sítí města kopřivnice

Divize Pozemní stavby Morava zahájila v úterý 20. srpna nový projekt slavnostním podpisem smlouvy. Na jedné straně byli zástupci společnosti TEPLO Kopřivnice jako investora a na druhé straně představitelé akciové společnosti HOCHTIEF CZ jako dodavatele. Položili tak základy spolupráce na realizaci projektu Modernizace CZT Kopřivnice – části Modernizace tepelných sítí města Kopřivnice.

 26.8.2013 - Slavnostní zahájení výstavby ovocnářského výzkumného institutu v Holovousích

HOLOVOUSY - Pět nových objektů – hlavní budovu s laboratořemi, výzkumný skleník, dva objekty garáží pro zemědělskou techniku, sklad obalů a chlazený sklad ovoce – to vše bude obsahovat nový Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský v Holovousích. K poklepu základního kamene nového komplexu se sešli 24. 8. 2013 zástupci investora, Výzkumného a šlechtitelského ústavu ovocnářského Holovousy s.r.o., představitelé obce Holovousy a dodavatelského sdružení s příznačným názvem „JABLKO“ skládajícího se ze stavebních společností HOCHTIEF CZ a. s. a BAK stavební společnost, a.s.

 8.7.2013 - Podepsali jsme smlouvu na výstavbu nového areálu ovocnářského institutu v Holovousích

HOLOVOUSY - Zástupci dodavatelského sdružení společností HOCHTIEF CZ a. s. a BAK stavební a.s. podepsali v pondělí 8.7.2013 smlouvu na výstavbu nového areálu Ovocnářského výzkumného institutu v Holovousích. Objednatelem zakázky v hodnotě necelých 380 mil. Kč je Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o.

 22.5.2013 - Výstavba vodovodu a kanalizace na Křivoklátsku může začít

Ve středu 22. 5. 2013 došlo v prostorách Hradu Křivoklát ke slavnostnímu podpisu smlouvy na výstavbu projektu "Kanalizace a voda Křivoklátsko“.

 7.5.2013 - Divize Pozemní stavby Morava zahájila výstavbu nového nemocničního pavilonu

FRÝDEK-MÍSTEK - Po pěti letech příprav byla 7. 5. 2013 zahájena výstavba nového pavilonu chirurgických oborů nemocnice ve Frýdku-Místku. Pětipodlažní objekt s heliportem by měl být dostavěn v roce 2015 a celkové předpokládané náklady včetně vybavení zdravotnickou technikou ve výši 526 milionů korun uhradí z 85% Evropská unie.

 13.3.2013 - HOCHTIEF CZ podepsal dodavatelskou smlouvu s konsorciem MIR.1200

Konsorcium MIR.1200, které se účastní výběrového řízení na dostavbu jaderné elektrárny Temelín, podepsalo 13. 3. 2013 dodavatelské smlouvy se čtyřmi významnými českými podniky – ZAT, HOCHTIEF CZ, ÚJV Řež a ŠKODA JS.

 7.2.2013 - Poslední m3 betonu v dvojkolejném tunelu metra spojujícím staveniště BRE 1 na Vypichu se stanicí Motol

PRAHA - Dne 7. 2. 2013 položili pracovníci HOCHTIEF CZ a. s. poslední m3 betonu v dvojkolejném tunelu metra spojujícím staveniště BRE 1 na Vypichu se stanicí Motol.

 6.12.2012 - Úspěch v mezinárodní soutěži BEFFA

Úspěch v mezinárodní soutěži BEFFA - Společnost HOCHTIEF CZ získala dvě 3. místa v prvnímmezinárodním srovnání českých a slovenských architektonicky a energeticky výjimečných staveb Building Efficiency Awards 2012 (BEFFA). Soutěž hodnotí současné stavební projekty s výjimečnou energetickou, konstrukční a architektonickou hodnotou realizované v České a Slovenské republice.

 21.11.2012 - HOCHTIEF CZ dokončil projekt Zateplení SZŠ Karviná

KARVINÁ - Střední zdravotnická škola v Karviné dostala novou podobu zajištěnou kompletní výměnou oken, rekonstrukcí střešního pláště a zateplením fasády. Provedené úpravy navíc vedou k výrazné úspoře energií.

 6.9.2012 - Pacientům chebské nemocnice bude sloužit zmodernizovaný hlavní pavilon

CHEB - Nově zrekonstruované prostory s moderními pokoji pro pacienty nabízí obyvatelům Chebska i celého regionu zmodernizovaná pravá část pavilonu B chebské nemocnice.  Slavnostní otevření pavilonu se konalo 6. září 2012.