HOCHTIEF

Aktuality

 3.10.2018 - HOCHTIEF mezi špičkou Grand Prix 2018

Společnost HOCHTIEF CZ získala v soutěži Grand Prix 2018 v kategorii Nástroj 2. místo za projekt „Nositelem dobrých i špatných zpráv by měl být vždy manažer“. Soutěž vyhlašuje Institut interní komunikace. Společnost HOCHTIEF CZ zaměstnává v České republice a na Slovensku 1 100 lidí a interní komunikace je velmi důležitou součástí firemní kultury.

 2.10.2018 - HOCHTIEF CZ na Silniční konferenci 2018

Společnost HOCHTIEF CZ se s vlastní expozicí zúčastní 26. ročníku Silniční konference, která se koná ve středu 17. a čtvrtek 18. října 2018 v Ostravě.

 1.10.2018 - Oprava lávek na mostě SNP

V pátek 28. září jsme za účasti bratislavského primátora slavnostně zahájili rekonstrukci lávek na Mostě SNP. Práce potrvají zhruba 120 dní.

 26.9.2018 - Vracíme se na Fakultu bezpečnostního inženýrství VŠB-TU

Divize Pozemní stavby Morava začíná s rekonstrukcí čtyř pavilonů Vysoké školy báňské v Ostravě. V minulosti už přitom pro Fakultu bezpečnostního inženýrství dostavěla a zrekonstruovala pavilony C, D a F.

 21.9.2018 - V Praze 13 jsme slavnostně otevřeli nový domov pro seniory

Nové zařízení pro seniory, které nese jméno po známé české herečce Zitě Kabátové, bylo dnes oficiálně otevřeno za velké účasti veřejnosti.

 19.9.2018 - Zkušební provoz nové vodní linky ÚČOV slavnostně spuštěn

Největší vodohospodářský projekt v České republice za posledních 30 let, na kterém se velkou měrou podílela divize Dopravní stavby, byl ve středu 19. září slavnostně uveden do zkušebního provozu.

 10.9.2018 - Odlehčovací služba pro klienty z Táborska má už osm lůžek

Od pondělí 10. září 2018 rozšiřuje Diakonie Rolnička kapacitu své odlehčovací služby pro lidi s mentálním a kombinovaným postižením na osm lůžek a zároveň zahajuje nepřetržitý provoz této služby. Na rozjezd služby získala Rolnička mimořádnou dotaci od Jihočeského kraje. Na rekonstrukci potřebných prostor přispěl zřizovatel Rolničky Diakonie Českobratrské církve evangelické a díky pomoci firmy HOCHTIEF CZ se podařilo dosáhnout významného snížení rozpočtu rekonstrukce.

 6.9.2018 - V Židlochovicích roste autobusové nádraží

Stavba přestupního terminálu integrovaného dopravního systému, kterou v Židlochovicích realizuje ostravský závod divize Dopravní stavby, se nachází zhruba ve své polovině.

 30.8.2018 - V Hamburku stavíme nový koncept modulárních domků Hex House

Na konci srpna zahájila společnost HOCHTIEF stavební práce na zajímavém konceptu šestihranných modulárních domků určených pro dočasné bydlení. Jedná se o německý prototyp projektu zvaného „Hex house“. Nedaleko Labské filharmonie tak vzniká ubytovací kapacita, která ve velmi krátkém časovém úseku a s použitím jednoduchého panelového systému nabídne ubytování určené zejména uprchlíkům.

 28.8.2018 - VIDEO: Průtah v Hrádku slavnostně otevřen!

Ředitel ostravského závodu divize Dopravní stavby HOCHTIEF CZ Pavel Merta společně s náměstkem hejtmana Jihomoravského kraje Romanem Hanákem a starostou Ondřejem Kubicem ve čtvrtek 23. srpna slavnostně přestřihli pásku k otevření čerstvě dokončeného průtahu v obci Hrádek.