Aktuality

 9.12.2020 - Zúčastnili jsme se virtuální "Best practice tour"

Platforma Česko-německé obchodní a průmyslové komory jejím prostřednictvím  představila strategie a aktivity firem v oblasti udržitelného hospodářství.

 30.11.2020 - HOCHTIEF podpoří drobné živnostníky i nemocnice

První adventní neděle symbolicky odstartuje zahájení dvou dobročinných CSR projektů, kterými společnost HOCHTIEF CZ a její zaměstnanci podpoří ty, kterým letošní pandemie udělala velkou čáru přes rozpočet. A to doslova. S mottem „Podpořme české a slovenské Vánoce“ budou zaměstnanci společně s vedením pomáhat těm, kteří aktuálně bojují za udržení svých živností nebo se nacházejí v první linii boje proti nákaze covid-19.

 4.11.2020 - HOCHTIEF CZ patří mezi férové zaměstnavatele roku 2020

Platforma Atmoskop.cz, která provádí online hodnocení zaměstnavatelů zaměstnanci vyhlásila výsledky soutěže „Férový zaměstnavatel 2020“.

 16.10.2020 - Státní opera získala prestižní cenu

Během včerejšího udělování cen v soutěži Stavba roku 2020 získal ocenění i jeden z našich tří přihlášených projektů.

 12.10.2020 - Lávka v Lužci z ptačí perpektivy

V září jsme předali do předběžného užívání unikátní lávku pro pěší a cyklisty v Lužci nad Vltavou.

 16.9.2020 - Úspěch v soutěži Stavba roku Zlínského kraje

Během slavnostního galavečera s vyhlášením výsledků soutěže Stavba roku 2019 Zlínského kraje, získal projekt Multifunkčního areálu Zubří realizovaný naší divizí Pozemní stavby Morava hlavní cenu v kategorii Stavby občanské vybavenosti.

 15.9.2020 - Dvě naše stavby ve finále Stavby roku

Letos jsme do prestižní soutěže Stavba roku 2020 přihlásili tři naše stavby - Státní operu, Negrelliho viadukt a Stadion Bazaly.

 25.8.2020 - Podívejte se na zrekonstruovaný palác na Helfštýně

V pátek jsme slavnostně předali opravený palácový objekt na hradě Helfštýn. Nyní se můžete na výsledek naší práce podívat (nejen) z ptačí perspektivy.

 13.7.2020 - Úspěch v soutěži na lávku v Nymburce

Společnost HOCHTIEF CZ podala nejnižší nabídku v soutěži na výstavbu lávky přes Labe v Nymburce. Lávka nahradí původní lávku, která byla stržena v roce 2018. Stalo se tak po pádu lávky od stejného projektanta v pražské Troji na konci roku 2017.

 6.7.2020 - Vláda České republiky již sídlí v renovované budově

Po Negrelliho viaduktu jsme na konci června předali další významnou zakázku, kterou byla rekonstrukce historické budovy Strakovy akademie, sídla Vlády a Úřadu vlády České republiky. Jedním z hlavních cílů projektu byla obnova vnější fasády a dalších prvků vnějšího pláště budovy. Fasáda byla v neutěšeném stavu a stav některých oken havarijní. Budova má více než 700 oken, která byla buď repasována nebo částečně či úplně nahrazena replikami původních oken, čímž se významně snížila její energetická náročnost.