Aktuality

 23.6.2015 - HOCHTIEF patří mezi konsorcia soutěžící o výstavbu dálničního obchvatu Bratislavy

Slovenské Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálního rozvoje včera představilo čtyři uchazeče o dostavbu dálničního obchvatu D4 a související rychlostní silnice R7, které se budou realizovat metodou PPP.

 19.6.2015 - Draci z HOCHTIEFu dominovali na Vltavě

Smíšený tým naší společnosti se letos zúčastnil 11. ročníku mezifiremní regaty dračích lodí na Vltavě v Praze.

Tým HOCHTIEF CZ se této soutěže účastnil již potřetí. Po druhém a třetím místě z předchozích ročníků získala naše dračí posádka první místo! Tým pod vedením kapitána Václava Poláka suverénně ovládl celé klání a nenašel přemožitele ani v jediné jízdě!

Gratulujeme!

 18.6.2015 - Výsledky akciové společnosti HOCHTIEF CZ za rok 2014

Akciová společnost HOCHTIEF CZ dnes vydala auditovanou účetní závěrku společnosti sestavenou podle českých účetních standardů ke dni 31. prosince 2014.

 17.6.2015 - Další ocenění pro náš projekt

Včera v podvečer byly v pražské Betlémské kapli udělovány prestižní ocenění v soutěži Česká dopravní stavba a technologie 2014. Mezi oceněné projekty postoupil i projekt „Prodloužená Ruská“, který realizovala divize Dopravní stavby, provoz Ostrava.

 9.6.2015 - Protipovodňová opatření ve Velkém Meziříčí bodovala v Jihlavě

V pondělí 8. 6. 2015 se v Jihlavě konalo vyhlášení 13. ročníku soutěže Stavba roku kraje Vysočina.

 8.6.2015 - Na tunelu Považský Chlmec vyražen první kilometr

V pátek 5. června se našim razičům podařilo překonat v součtu první kilometr ražeb v kalotách na tunelu Považský Chlmec. K dnešnímu ránu máme pak v kalotách dohromady vyraženo 1 127 m. To vše za pouhé tři měsíce.

 

 3.6.2015 - Nejvyšší španělské vyznamenání pro Marcelina Fernándeze Verdese

Předseda představenstva a generální ředitel celosvětového koncernu HOCHTIEF Marcelino Fernández Verdes obdržel v úterý 2.6. Řád za občanské zásluhy Španělského království jako projev uznání za jeho úspěchy v manažerských pozicích.

 26.5.2015 - Člen představenstva HOCHTIEF CZ Jörg Mathew byl zvolen do vedení ČNOPK

Česko-německá obchodní a průmyslový komora (ČNOPK) je součástí celosvětové sítě zahraničních hospodářských komor a aktivně podporuje hospodářskou spolupráci mezi Českou republikou a Německem. Z pověření německého ministerstva hospodářství nabízí českým a německým firmám rozsáhlou síť kontaktů a zastupuje jejich zájmy při komunikaci s politiky a veřejností.

 21.5.2015 - Na Slovensku jsme diskutovali s ministry a generálními řediteli

Vedoucí organizační složky Slovensko Miroslav Beka vystoupil v úterý 19.5. v diskuzním panelu konference Stretnutie lídrov slovenského stavebníctva. Za společnost HOCHTIEF představil naše portfolio v oblasti vodohospodářských a ekologických staveb.

 20.5.2015 - Olympijský vítěz na překážkách HOCHTIEF

Kolegové z naší tesárny v Plané nad Lužnicí vyrobili dřevěné překážky, které ještě ztížily už tak náročný závod účastníkům 22. ročníku Pražských schodů. Závod horských kol se koná v atraktivní lokalitě pod Pražským hradem. Startuje na Hradčanském náměstí a závodníci po dobu jedné hodiny sjíždějí nebezpečné terény a cestou zpátky překonávají velký výškový rozdíl.