HOCHTIEF

Aktuality

 18.6.2015 - Výsledky akciové společnosti HOCHTIEF CZ za rok 2014

Akciová společnost HOCHTIEF CZ dnes vydala auditovanou účetní závěrku společnosti sestavenou podle českých účetních standardů ke dni 31. prosince 2014.

 17.6.2015 - Další ocenění pro náš projekt

Včera v podvečer byly v pražské Betlémské kapli udělovány prestižní ocenění v soutěži Česká dopravní stavba a technologie 2014. Mezi oceněné projekty postoupil i projekt „Prodloužená Ruská“, který realizovala divize Dopravní stavby, provoz Ostrava.

 9.6.2015 - Protipovodňová opatření ve Velkém Meziříčí bodovala v Jihlavě

V pondělí 8. 6. 2015 se v Jihlavě konalo vyhlášení 13. ročníku soutěže Stavba roku kraje Vysočina.

 8.6.2015 - Na tunelu Považský Chlmec vyražen první kilometr

V pátek 5. června se našim razičům podařilo překonat v součtu první kilometr ražeb v kalotách na tunelu Považský Chlmec. K dnešnímu ránu máme pak v kalotách dohromady vyraženo 1 127 m. To vše za pouhé tři měsíce.

 

 3.6.2015 - Nejvyšší španělské vyznamenání pro Marcelina Fernándeze Verdese

Předseda představenstva a generální ředitel celosvětového koncernu HOCHTIEF Marcelino Fernández Verdes obdržel v úterý 2.6. Řád za občanské zásluhy Španělského království jako projev uznání za jeho úspěchy v manažerských pozicích.

 26.5.2015 - Člen představenstva HOCHTIEF CZ Jörg Mathew byl zvolen do vedení ČNOPK

Česko-německá obchodní a průmyslový komora (ČNOPK) je součástí celosvětové sítě zahraničních hospodářských komor a aktivně podporuje hospodářskou spolupráci mezi Českou republikou a Německem. Z pověření německého ministerstva hospodářství nabízí českým a německým firmám rozsáhlou síť kontaktů a zastupuje jejich zájmy při komunikaci s politiky a veřejností.

 21.5.2015 - Na Slovensku jsme diskutovali s ministry a generálními řediteli

Vedoucí organizační složky Slovensko Miroslav Beka vystoupil v úterý 19.5. v diskuzním panelu konference Stretnutie lídrov slovenského stavebníctva. Za společnost HOCHTIEF představil naše portfolio v oblasti vodohospodářských a ekologických staveb.

 20.5.2015 - Olympijský vítěz na překážkách HOCHTIEF

Kolegové z naší tesárny v Plané nad Lužnicí vyrobili dřevěné překážky, které ještě ztížily už tak náročný závod účastníkům 22. ročníku Pražských schodů. Závod horských kol se koná v atraktivní lokalitě pod Pražským hradem. Startuje na Hradčanském náměstí a závodníci po dobu jedné hodiny sjíždějí nebezpečné terény a cestou zpátky překonávají velký výškový rozdíl.

 20.5.2015 - Ocenění v soutěži Ostravský dům roku

Budova Lékařské fakutly Ostravské univerzity, kterou v loňském roce dokončila společnost HOCHTIEF CZ, získala čestné uznání v soutěži Ostravský dům roku 2014.

 19.5.2015 - Vítkovický stadion je připraven k přivítání světových hvězd

Společnost HOCHTIEF CZ, která provádí II. etapu rekonstrukčních prací na vítkovickém stadionu, v závěru minulého týdne dočasně předala stadion do rukou investora. V rámci dohodnutého harmonogramu se společnost HOCHTIEF CZ totiž musela zavázat, že rekonstrukce nenaruší konání letošní Zlaté tretry dne 26. května 2015. Stadion je tedy ještě před dokončením posledních fází rekonstrukce připraven na nové útoky na světové rekordy. Sprinter Usain Bolt již před časem uvedl, že se na svůj sedmý start na Tretře těší a závod na nově zrekonstruovaném stadionu ho motivuje k dosažení co nejlepšího výsledku.