Aktuality

 9.10.2007 - HOCHTIEF CZ vydal první číslo svého magazínu

První číslo externího magazínu, který pro své partnery vydala akciová společnost HOCHTIEF CZ, vyšlo v pondělí 24. září. Nese název HorizonT – má tak připomínat souvislost se slovem HOCHTIEF.

 20.9.2007 - HOCHTIEF CZ podporuje letošní Ekofilm

Ekofilm je nejstarším mezinárodním filmovým festivalem svého druhu v Evropě a je členem sdružení festivalů o životním prostředí ECOmove International. Letošní ročník je již 33. v pořadí a nese název Mezinárodní filmový festival o životním prostředí, přírodním a kulturním dědictví.

 18.9.2007 - HOCHTIEF CZ daroval zrekonstruovaný zahradní altán Domovu sv. Karla Boromejského

Zahradní altán Domova sv. Karla Boromejského v Praze – Řepích zrekonstruovala a v neděli 16. září Domovu darovala akciová společnost HOCHTIEF CZ. K předání došlo v průběhu benefičního koncertu hudebních skupin Laura a její tygři a Jana Koubková Quartet přímo v areálu Domova.

 4.9.2007 - Fotbalový stadion pražské Slavie bude mít svou síň slávy

Ve druhém patře budoucího stadionu, v centrální pozici západního křídla areálu, bude síň slávy věnovaná slavným okamžikům pražského Edenu i Slavie. Stane se součástí luxusního salonku pro čestné hosty. Projekt pamatuje i na koncepci hlavní vstupní haly objektu.

 31.8.2007 - HOCHTIEF CZ pomáhá lidem s epilepsií

Málokdy si uvědomíme, že je kolem nás mnoho těch, kteří jsou postiženi různými nemocemi a kteří potřebují pomoc od nás – zdravých. Jednou takovou skupinou jsou lidé trpící epilepsií. Někteří z nich se sdružují v občanském sdružení Společnost "E", která se snaží měnit pohled lidí na uvedené onemocnění a zlepšit postavení a roli pacientů ve společnosti. Předsudky a mýty o nemoci leckdy brání zařazení nemocných lidí do společnosti. Akciová společnost HOCHTIEF CZ se rozhodla podat pomocnou ruku prostřednictvím finanční podpory. Jako silná společnost si uvědomuje svoji odpovědnost za budoucnost prostředí, ve kterém se pohybuje a podniká.