Aktuality

 15.5.2008 - Stanice metra Střížkov

Dokončili jsme jednu ze tří nových stanic metra, které o 4,6 kilometru prodloužily trasu C až do Letňan. Na pražském Střížkově se stala výraznou dominantou zdejší lokality.

 12.5.2008 - Pražský mezinárodní maratón

Běželi jsme 14. ročník Pražského mezinárodního maratónu, který se uskutečnil v neděli 11. května. Na startu bylo početné čtyřtisícové startovní pole včetně keňských běžeckých hvězd.

 7.5.2008 - Stadion SK Slavia Praha

Stadion SK Slavia Praha má dnes večer svoji premiéru! Stovky sportovních fanoušků se tedy dočkají svého vysněného stadionu, po kterém dlouhá léta toužili.

 3.5.2008 - Prorážka druhého tunelu na 514

K prorážce druhého tunelu na trase vnějšího silničního okruhu kolem Prahy v úseku Lahovice – Slivenec došlo v sobotu 3. května. Je to podobně slavnostní okamžik, jako je „glajcha“ u pozemních staveb.

 29.4.2008 - Domov sociální péče Hagibor

Domov sociální péče Hagibor, který realizovala akciová společnost HOCHTIEF CZ pro investora Židovskou obec v Praze, je dokončený.

 18.4.2008 - HORIZONT 01/2008

Vydali jsme první letošní číslo magazínu HorizonT pro naše partnery. Doufáme, že v něm najdete to, co vás zajímá, a že vás naše články zaujmou. Blíží se léto, a tak se jistě připravujete na dovolenou. S ní je spojena letecká doprava - téma čísla. Snažili jsme se na ni podívat trochu jinak a přinést vám informace, které jste ještě nečetli.

 18.4.2008 - SK Slavia Praha

Nový sportovní stadion SK Slavia Praha v Edenu se konečně dočká svých fanoušků. Ke slavnostnímu otevření dojde 7. května v 19.00 hodin.

 3.4.2008 - Tisková konference Můj vysněný den

Akciová společnost HOCHTIEF CZ dnes zahájila druhý ročník svého projektu pro dětské domovy a stacionáře s názvem Můj vysněný den. Start se uskutečnil na tiskové konferenci v Galerii Zdeňka Podhůrského, který i letos poskytne prostory pro výstavu nejkrásnějších obrázků dětských soutěžících.

 28.3.2008 - AURA 2007

Získali jsme ocenění AURA 2007 za expozici na loňském Mezinárodním stavebním veletrhu v Brně. Soutěž o nejpoutavější expozici vyhlašuje každý rok SOVA, Společenstvo organizátorů veletržních a výstavních akcí v ČR, které sdružuje nejvýznamnější pořadatele veletrhů v ČR. Ve čtvrtek 27. března si z rukou jejich představitelů převzali ocenění všichni vítězi uvedené soutěže.

 19.3.2008 - Startujeme Můj vysněný den

Startujeme druhý ročník soutěže pro dětské domovy, stacionáře a diagnostické ústavy ze čtrnácti krajů České republiky s názvem Můj vysněný den.