Tiskové zprávy

 12.9.2006 - HOCHTIEF VSB zahajuje stavbu Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci

Základní kámen Přírodovědecké fakulty UP v Olomouci dnes slavnostně položil investor projektu Univerzita Palackého v Olomouci společně s generálním dodavatelem stavby, Sdružením akciové společnosti HOCHTIEF VSB a společnosti TCHAS. Tím je také výstavba objektu zahájena. Datum jeho dokončení je stanoveno na 30. 6. 2008.

 8.9.2006 - HOCHTIEF VSB bude stavět multifunkční fotbalový areál SK Slavia Praha v Edenu

Společnost E SIDE PROPERTY LIMITED podepsala 8. září 2006 smlouvu na realizaci projektu multifunkčního fotbalového areálu SK Slavia Praha v pražském Edenu s generálním dodavatelem stavby akciovou společností HOCHTIEF VSB. Jde o projekt, na který sportovní fanoušci a samotný klub SK Slavia Praha dlouho čekali. Zahájen bude 15. září letošního roku a jeho předpokládané zakončení je stanoveno na 18. března 2008.

 7.9.2006 - Bydlení pro Hradec Králové

Stavební práce na bytovém projektu Třebeš zahájila v polovině září tohoto roku akciová společnost Interma (člen skupiny HOCHTIEF VSB). Projekt vyrůstá v jižní okrajové části Hradce Králové, v tzv. lokalitě „Za Terronicem“, v přirozené spádové návaznosti na městskou část Třebeš a Moravské Předměstí.

 1.9.2006 - Do HOCHTIEF VSB dnes nastoupil nový obchodní ředitel

Na pozici obchodního ředitele akciové společnosti HOCHTIEF VSB dochází od 1. září 2006 k personální změně.

 1.9.2006 - Personální změna na pozici obchodního ředitele HOCHTIEF VSB a.s.

Na pozici obchodního ředitele akciové společnosti HOCHTIEF VSB dochází od 1. září 2006 k personální změně.

 10.8.2006 - Pečujeme o své zaměstnance

Akciová společnost HOCHTIEF VSB se věnuje zájmům a potřebám svých zaměstnanců a jejich rodin v průběhu celého kalendářního roku. Letní počasí je ale jednotlivým aktivitám příznivější, i přes občasný déšť a ochlazení.

 28.7.2006 - Most ve Slaném se dočkal opravy

Od srpna loňského roku provádí generální dodavatel HOCHTIEF VSB divize 1, provoz 3, statické zajištění mostu podél Lázeňské ulice ve Slaném.

 27.7.2006 - Připravujeme základy pro Obchodně kulturní centrum Gemini

V červnu získal HOCHTIEF VSB, divize Dopravní stavby, zakázku na provedení zemních prací pro společnost Strabag - Pozemní stavitelství Praha. Práce ve výši 28,5 milionu korun zahrnují přípravu území pro výstavbu Obchodně kulturního centra Gemini v Praze 4. Přitom centrum má být předáno investorovi již v závěru příštího roku

 26.7.2006 - Senioři se dočkají kvalitní péče v nových prostorách

Nových prostor se za čtrnáct měsíců dočkají seniorští členové Židovské obce v Praze, které se objekt Hagiboru vrátil jako původnímu vlastníkovi. Investor se rozhodl pro jeho rekonstrukci a rozšíření na Domov sociální péče.

 25.7.2006 - Zveme vás na Hudební slavnosti Emy Destinnové

Stavební společnost HOCHTIEF VSB již počtvrté podpoří Hudební slavnosti Emy Destinnové. Festivalová kancelář pod vedením ředitele Antonína Kazila připravila pestrý program pro náročné diváky. Představí mimo jiné sólisty Metropolitní opery a Státní opery ve Vídni, z významných hostů domácí scény vystoupí např. Symfonický orchestr Českého rozhlasu nebo Pavel Šporcl.