Aktuality

 10.4.2017 - Obnova Kuksu a výuka o památkách získaly evropskou cenu

Obnova barokního areálu v Kuksu a vzdělávací projekt Národního památkového ústavu získaly cenu Europa Nostra 2017.

 29.3.2017 - Naši zkušení odborníci pomohli studentům Fakulty stavební ČVUT nahlédnout do praxe

Ve středu 24. března zorganizovala naše společnost ve spolupráci s Fakultou stavební diskuzní setkání se studenty a zástupci HOCHTIEF CZ. Přes padesát studentů si přišlo vyslechnout pracovní příběh předsedy představenstva Tomáše Bílka a také shrnutí zajímavých projektů naší společnosti – stanice metra Bořislavka a výstavby Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (ČIIRK).

 22.3.2017 - Na stavbě kolektoru u Hlávkova mostu byla dnes slavnostně osazena soška

Slavnostního osazení sošky sv. Barbory se dnes dočkal kolektor u Hlávkova mostu. Dřevěné sošce sv. Barbory, patronce horníků, ochránkyni a pomocnici v nouzi, požehnal páter Benedikt z Benediktinského arciopatství sv. Vojtěcha a sv. Markéty. Sošku pak převzal stavbyvedoucí a po spuštění do vyhloubené stavební jámy ji uložil do vitríny nad ústím ražené části kolektoru.

 20.3.2017 - Negrelliho viadukt před podpisem

Minulý týden uplynula lhůta pro podání námitek a společnost HOCHTIEF CZ tak byla se svými partnery ve sdružení, společnostmi STRABAG Rail a AVERS, oficiálně vybrána jako dodavatel zakázky Rekonstrukce Negrelliho viaduktu.

 14.3.2017 - Rekonstrukce Státní opery oficiálně zahájena

V pondělí 13. března 2017 ředitel Národního divadla prof. MgA. Jan Burian a předseda představenstva společnosti HOCHTIEF CZ a. s. Ing. Tomáš Bílek za účasti ministra kultury Daniela Hermana symbolicky zahájili generální rekonstrukci Státní opery.

 9.3.2017 - EURO přináší rozhovor s naším předsedou představenstva

Desáté číslo časopisu EURO přineslo obsáhlý rozhovor s předsedou představenstva HOCHTIEF CZ Ing. Tomášem Bílkem.

 28.2.2017 - HOCHTIEF AG oznámil velký nárůst čistého zisku v roce 2016 a očekává další růst

Vyšší úrovně zisku se dosáhlo díky lepšímu výkonu na projektech a nižším finančním nákladům a odráží se i ve vyšších ziskových maržích.

 20.2.2017 - Národní divadlo uzavřelo smlouvu s vítězem tendru na generální rekonstrukci Státní opery

Ředitel Národního divadla prof. MgA. Jan Burian v pondělí 20. 2. 2017 podepsal smlouvu se zástupci společnosti HOCHTIEF CZ a. s., která vzešla jako vítěz z veřejného výběrového řízení na zhotovitele generální rekonstrukce Státní opery.

 17.2.2017 - V únoru jsme zahájili stavbu Domova pro seniory

Divize Property Development realizuje od 6. února projekt kompletní rekonstrukce stávající třípodlažní  budovy s dostavbou na pětipodlažní objekt Domova pro seniory v Praze 13 - Stodůlkách.

 7.2.2017 - Vyšlo první číslo elektronického newsletteru pro obchodní partnery

Od 1. února mohou zájemci dostávat do svých emailových schránek každé tři měsíce newsletter, který představuje projekty realizované společností HOCHTIEF v ČR i v zahraničí.