HOCHTIEF

Aktuality

 14.10.2019 - Výstava 65 let jaderného průmyslu v Česku

Společnost HOCHTIEEF CZ je lokálním zástupcem nadnárodního koncernu HOCHTIEF, jedné z největších stavebních společností na světě. Realizujeme technologicky náročné projekty ve všech segmentech stavitelství. Nejvýznamnějším projektem, který jsme dosud realizovali v České republice, patří jaderná elektrárna Temelín. Desítky let si udržujeme vlastní aktivní odborníky na výstavbu i údržbu jaderných elektráren. Naší silou je funkční mezinárodní sdílení poznatků a zkušeností, a to i v oblasti jaderné energetiky.

 9.10.2019 - HOCHTIEF hlavním partnerem Pocty české památkové péči

Ve čtvrtek 3. října 2019 se ve Španělském sále na Pražském hradě konal slavnostní večer nazvaný Pocta české památkové péči. Událost byla věnovaná 30 letům památkové péče v České republice a byla součástí letošních oslav třicátého výročí listopadových událostí.

 26.9.2019 - Obec Jívová má moderní kanalizaci

Ve čtvrtek 19. září kolegové z divize Pozemní stavby Morava slavnostně ukončili projekt „Celoplošná kanalizace obce Jívová“.

 16.9.2019 - Soutěž Stavba roku 2019 zná své finalisty

Tři želízka ve finálovém ohni má i naše společnost. Odborná porota se sborem expertů představila 17 nominovaných staveb soutěže Stavba roku 2019. Veřejné hlasování je otevřeno do neděle 20. 10. 2019. Udělení titulů Stavba roku, Zahraniční stavba roku a Urbanistický projekt roku proběhne 21. října v Betlémské kapli v Praze.

 30.8.2019 - Zahájili jsme rekonstrukci autobusového terminálu

Autobusový terminál v Praze na Zličíně čeká v následujících třech měsících kompletní rekonstrukce povrchů komunikací, kterou provede tým  divize Dopravní stavby. Rozdělena bude s ohledem na zachování provozu terminálu do tří etap, přičemž tu první jsme zahájili v pondělí 19. srpna.

 16.8.2019 - Vestibul metra Karlovo náměstí opět zpřístupněn

Eskalátory na Karlově náměstí jsou od 16. srpna v provozu - o týden dříve, než bylo plánováno!

 2.8.2019 - Vydali jsme nový newsletter pro obchodní partnery

Prostřednictvím třetího letošního vydání newsletteru bychom naše obchodní partnery rádi informovali o tom, co se děje u nás, ve společnosti HOCHTIEF CZ.

 18.7.2019 - Skupina HOCHTIEF zveřejnila výsledky za první pololetí

Čistý provozní zisk narostl o 25% v meziročním srovnání na 296 milionů Eur; nominální čistý zisk narostl o 21% na 279 milionů Eur. Skupina HOCHTIEF tak v prvním pololetí dosáhla solidních výkonů jak v zisku, tak i v obratu  a zásobě práce.

 2.7.2019 - Den otevřených dveří v německých firmách

V týdnu od 17. do 23. června se naše společnost zapojí do týdne otevřených dveří v německých firmách, který v České republice organizují Velvyslanectví Spolkové republiky Německo a Česko-německá obchodní a průmyslová komora.

 1.7.2019 - Svatá Barbora už střeží i Karlovo náměstí

Stavba bezbariérového zpřístupnění stanice metra Karlovo náměstí, která se naplno rozběhla začátkem května, je od středy 26. června pod dohledem sošky svaté Barbory, patronky všech horníků.