Spolupráce se studenty

Studentům nabízíme

HOCHTIEF CZ spolupracuje se středními průmyslovými a vysokými školami na:

  • brigádách v průběhu prázdnin
  • realizaci odborné praxe v naší společnosti 
  • zadávání a zpracování ročníkových, bakalářských, diplomových a disertačních prací 
  • exkurzích na domácích i zahraničních projektech skupiny HOCHTIEF

Pro učně z odborných učilišť máme:

  • brigády v průběhu prázdnin
  • realizaci praxe v naší společnosti

Po dokončení studia nebo vyučení ochotně přivítáme mladé absolventy, kteří jsou pro naši společnost zdrojem nových nápadů a progresivních postupů. Rádi jim pomůžeme s jejich dalším profesním i osobním rozvojem.

 

Lidé u nás

 

Partnerské školy

FSv ČVUT

Jsme strategickým partnerem Fakulty stavební ČVUT. Ta je pevným základem univerzity od jejího založení v roce 1707. V současnosti se fakulta pravidelně výborně umisťuje na mezinárodním žebříčku univerzit QS World University Rankings v oblasti „Civil and Structural Engineering“. 
 

 

SPŠ Tábor


Spolu s tradiční táborskou střední školou jsme založili projekt Centrum pro výuku stavebních strojníků ČR, spolupracujeme ale i v dalších oblastech. Škola od svého založení v roce 1952 připravila přes 6000 absolventů ve strojírenských, stavebních a dalších technických oborech.

 
 
 
 

SPŠ Dušní


Tato VOŠS a SPŠS na Praze 1 je průmyslovou školou s mnohaletou úspěšnou tradicí a velmi dobrými výsledky ve vzdělávání. Proto jsme navázali spolupráci a pro zdejší studenty organizujeme exkurze i praxe na našich stavbách.

 
 
 
 
 

Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov

Tato střední škola je historicky úspěšnou regionální institucí se stavebním zaměřením specializující se na Geotechniku a Technické zařízení budov. Škole chceme pomoci ke zvýšenému zájmu o stavební obor a zároveň poskytovat praxe a exkurze na našich stavbách.

 
 
 
 

SPŠ stavební Hradec Králové


SPŠS Hradec Králové je významnou školu Královéhradeckého kraje. Škola má bohatou historii sahající až do 19. století. Studentům poskytuje kvalitní zázemí a široký výběr studijních oborů. Cílem společné spolupráce je přiblížit studentům reálný život v oboru stavebnictví prostřednictvím besed, exkurzí a praxí na našich stavbách.