Úspěšně jsme obnovili certifikát EMS

20.2.2006

Admin

V závěru minulého týdne se v akciové společnosti HOCHTIEF VSB konal audit certifikační společnosti Stavcert pro oblasti systému řízení jakosti, ochrany životního prostředí a BOZP. Auditoři navštívili některá pracoviště na divizích, kde se zaměřili na vybrané procesy servisních úrovní, opravárenskou dílnu a realizaci stavby bytového domu U Trojice v Českých Budějovicích. Auditoři pokračovali i v Praze, kde prověřovali zejména systémové procesy centrály společnosti.

Během závěrečného jednání se zástupci vedení HOCHTIEF VSB auditoři uvedli, že nenalezli žádné neshody a kladně hodnotili úroveň zavedeného systému řízení i jeho stálé zlepšování. Ocenili také komunikativnost a informovanost všech zaměstnanců, se kterými se setkali. Velice pozitivně hodnotili kvalitu realizovaných prací, kterou označili za nadprůměrnou. 

Na základě uskutečněného recertifikačního auditu EMS (environmentálního managementu) byl v pátek 17. února vystaven obnovený certifikát EMS podle revidované ČSN EN ISO 14001:2005. Platnost certifikátu je do roku 2009.