HOCHTIEF VSB má opětovně potvrzenou úroveň ratingu

16.1.2006

Admin

HOCHTIEF VSB má závěrem roku 2005 opakovaně potvrzený rating, a to společností CRA Rating Agency, členem skupiny Moody´s Investory Service affiliate - pro krátkodobý rating na úrovni czP-2 a dlouhodobý rating na úrovni Baa/czA-.

Ratingový výbor při svém rozhodování pozitivně hodnotil pozici společnosti na vysoce konkurenčním stavebním trhu České republiky, kterou si HOCHTIEF VSB nadále udržel stabilitou hospodářských výsledků. Výbor také ocenil dobrý finanční profil s bezpečnou úrovní likvidity a vysokou úspěšnost v získávání zakázek na rostoucím trhu stavebních prací v ČR. 

HOCHTIEF VSB je první stavební společností v ČR, která má udělený rating. Je tak zárukou pro obchodní partnery a banky, svědčí o dalším zdravém rozvoji společnosti a je i potvrzením její dobré finanční kondice. 

Akciová společnost HOCHTIEF VSB je již sedmým rokem členem významného německého stavebního koncernu HOCHTIEF. Členství v této skupině přináší řadu výhod, které mají svůj pozitivní dopad na klienty: společnost má silné ekonomické zázemí, může čerpat z bohatých zkušeností sesterských firem a s jejich pomocí se jí daří prosazovat i v oborech, kde před několika lety teprve začínala. 

HOCHTIEF VSB provádí všechny druhy prací stavebního oboru - zabývá se občansko-administrativní, průmyslovou, dopravní a liniovou výstavbou, působí v oblasti developmentu. Velké zkušenosti má také s ekologickými a vodohospodářskými stavbami.