HOCHTIEF VSB a.s. divize 4: Známe vítěze ankety!

22.3.2005

Admin

Naposledy se vracíme k veletrhu Bydlení 2005, který se konal za začátku února 2005 na Výstavišti Praha – Holešovice. Jak víte, naši firmu na něm reprezentovala divize 4 se svými projekty nazvanými Bytový dům č. 2 (Plzeň – Sylván), Bydlení u Hvězdy (Praha 6 – Dolní Liboc) a Bytový dům Lhotka (Praha 4 – Lhotka). Veletrh splnil všechny očekávání, s nimiž na něj divize 4 šla. 

Celkem kolem veletržního stánku divize 4, umístěného strategicky hned v hale u hlavního vchodu do areálu Výstaviště, prošlo více než 25 000 lidí, kteří veletrh navštívili. Divize 4 však velké množství návštěvníků využila ještě k malé anketě, jejímž cílem bylo zjistit, jak by se návštěvníkům líbilo jméno Skanzen pro jeden z projektů, jehož výstavbu divize 4 právě připravuje. 

Kolemjdoucí se odpovědím nebránili, a tak se na stánku sešlo téměř 500 odpovědí, z nichž divize 4 vylosovala nikoliv 5 (jak bylo původně plánováno), ale 20 výherců. Novými majiteli našich modrých osušek se tedy stali: paní Martina Stará, pan Milan Zahradníček, paní Magda Horáková, paní Magdalena Lautnerová, pan Josef Pánek, paní Kristýna Bulínová, pan Tomáš Linda, paní Kateřina Zajíčková, pan Jan Baumann, pan Ing. František Stránský, pan Ing. Milan Bytešník, paní Dana Šárová, paní Zuzana Nezvalová, pan Jan Smolík, paní Lidmila Vyhnánková, paní Ing. Viktorie Žáková, paní Dita Dvořáková, paní Markéta Hrušková, pan Ing. Pavel Vychodil a pan Michal Juráň. 

O své výhře budou všichni informováni individuálně, stejně jako o způsobu převzetí výhry. Závěrem bychom chtěli poděkovat všem návštěvníkům veletrhu, kteří se na stánku divize 4 zastavili. Všem pracovníkům divize 4 bylo potěšením se s nimi potkat tváří v tvář!