HOCHTIEF CZ vydal první číslo svého magazínu

9.10.2007

Admin

První číslo externího magazínu, který pro své partnery vydala akciová společnost HOCHTIEF CZ, vyšlo v pondělí 24. září. Nese název HorizonT – má tak připomínat souvislost se slovem HOCHTIEF.

Úvodní číslo magazínu HorizonT je prvním z řady externího periodika, které je určeno partnerům a spolupracovníkům akciové společnosti HOCHTIEF. Společnost chce jeho prostřednictvím čtenářům sdělit zajímavé informace o své činnosti a záměrech. Nejen v českých podmínkách, ale z celého světa, aby čtenáři měli přehled o tom, kde všude podniká nadnárodní koncern HOCHTIEF. Magazín bude vycházet dvakrát ročně. V letošním roce vyjde ještě jedno číslo, které společnost chystá na předvánoční období.

V první čísle HorizonT představuje skupinu HOCHTIEF a její významné stavby. Podívá se do hloubky tunelu na budované části silničního okruhu kolem Prahy v úseku mezi Slivencem a Lahovicemi. Čtenáři tu najdou rozhovor s generální ředitelem společnosti, Tomášem Bílkem, který se zamýšlí nad českým stavebním trhem a jeho nadějích i úskalích. Ale i rozhovor se světově uznávanou houslistkou a violistkou Gabrielou Demeterovou, kterou měli obchodní partneři možnost poslechnout si na společenském setkání v Anežském klášteře počátkem letošního roku. Dozvědí se o sponzorských aktivitách společnosti, kterými se snaží podpořit zajímavé a potřebné projekty. Zjistí, co je to sushi a jak je možné vyrobit si ho v domácích podmínkách. Magazín poradí, co dělat, když chcete začít stavět a kde sehnat hypotéku. HorizonT tvoří další informace, které mají nejen poučit, ale také pobavit.

Elektronická verze magazínu je ke stažení na webových stránkách společnosti, na adrese www.hochtief.cz. Budou tu postupně ukládána jednotlivá vydaná čísla, aby se na ně mohli čtenáři kdykoli podívat.