Společnost HOCHTIEF CZ předala Základní škole Letohradská nový stravovací provoz

14.6.2011

Admin

PRAHA - v úterý 14. 6. 2011 se za účasti představitelů akciové společnosti HOCHTIEF CZ, Městské části Praha 7 a ZŠ Letohradská konalo slavnostní předání nového stravovacího provozu.

V průběhu uplynulého pololetí zde došlo k sestěhování kuchyně a jídelny do jednoho podlaží, výměně oken, dodání nového vybavení, rekonstrukci osvětlení, instalaci nové vzduchotechniky a kompletní výměně rozvodů.

Stavební úpravy v ZŠ Letohradská realizovala společnost HOCHTIEF CZ a. s. Práce byly zahájeny 1. prosince 2010. Do konce května proběhly kompletní úpravy prostor stravovacího provozu. Ten byl původně situován v přízemí a prvním podzemním podlaží. Dle nových předpisů zde byly provedeny zásadní dispoziční změny. Nyní je celý stravovací provoz umístěn v přízemí, kromě lapače tuků, který byl instalován v prvním podzemním patře.

Do nových prostor stravovacího provozu byl umístěn rovněž nový inventář a vybavení (vařící provoz, mycí provoz, váhy aj.). Vybavení dodala akciová společnost Gama Holding Praha. Náklady na celou akci vyšly na necelých 25 mil. Kč.