Rekonstrukce tělocvičny v Německé škole v Praze

29.3.2011

Admin

PRAHA - Dne 29.3.2011 proběhlo předání nově rekonstruované tělocvičny patřící k Německé škole v Praze. Přestřižení pásky se účastnili nejen zástupci školy, dodavatele závodu Speciální činnosti divize Pozemní stavby HOCHTIEF CZ a. s., ale i bezpočet žáků, kteří netrpělivě čekali na možnost vyzkoušet si nové prostory tělocvičny.

Tělocvična byla z důvodu poškození spodní vodou půl roku zavřená a musela projít kompletní rekonstrukcí. Nová sportovní hala je nyní vybavena klimatizací a novou podlahou, zn. TARAFLEX na dřevěném roštu zn. LONDON. Kromě špičkové kvality, je tento sportovní povrch certifikován i několika mezinárodními sportovními federacemi. Ke zvýšení uživatelského komfortu a zvýšení bezpečnosti sportovců přispívá i nově instalované dřevěné obložení tělocvičny odolávající všem dostupných sportovním prostředkům. Obložení zároveň umožňuje připadnou demontáž za účelem provedení kontroly technických opatření zamezujících pronikání vody do objektu.
Tělocvična nabízí mladým sportovcům plochu 23 x 45 metrů k využití pro basketbal, fotbal, volejbal, házenou, badminton, florbal, futsal a tenis.
Věříme, že nová hala bude dlouho a bezvadně sloužit a přejeme všem studentům Německé školy v Praze dobré sportovní úspěchy.