HOCHTIEF CZ vydal druhé číslo magazínu HorizonT

14.12.2007

Admin

Nové číslo externího magazínu akciové společnosti HOCHTIEF CZ pro obchodní partnery a další spolupracovníky je na světě.

Věnuje se sportovním stavbám, a tak v něm najdete zajímavé informace o projektech skupiny HOCHTIEF pro sportovní svět. Navazují na ně články o výstavbě budoucího multifunkčního areálu SK Slavia Praha v Edenu a o historii sportovního klubu do současné doby. Pro fanoušky uvedeného klubu je tu rozhovor se slavným fotbalistou Vladimírem Šmicerem, který se zpovídá z toho, že je od malička srdcem slávista.

Kromě uvedených materiálů je v magazínu také rozhovor s významným architektem Josefem Pleskotem, autorem výjimečných projektů v České republice i v zahraničí. Jedním z dalších článků je materiál o strategii stavebnictví do roku 2015 od prezidenta Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR Václava Matyáše. Magazín pokračuje poradnami o hypotékách a stavebním zákonu, čtenář na dalších stranách najde informace o velkých projektech akciové společnosti HOCHTIEF CZ. Magazín uzavírá předvánoční povídání o víně.

Elektronická verze magazínu je ke stažení na webových stránkách společnosti, na adrese www.hochtief.cz.