HOCHTIEF

Aktuality

 17.5.2018 - HOCHTIEF CZ partnerem mezinárodní studentské soutěže

Organizace ASC (Associated Schools of Construction) připravuje v Praze ve spolupráci s ČVUT mezinárodní studentskou soutěž, jejímž partnerem se stal HOCHTIEF CZ.

 15.5.2018 - Unikátní postup betonáže šachty na Kolektoru Hlávkův most

Od pátku do středy probíhala na Kolektoru Hlávkův most betonáž sekundárního ostění jedné z jeho šachet. Tým Radka Kozubíka přitom během ní využil ojedinělého technologického postupu – tzv. kontinuální betonáže.

 7.5.2018 - Státní opera Praha součástí výroční konference HOCHTIEF

Ve čtvrtek 3. května se uskutečnila v Essenu výroční konference koncernu HOCHTIEF. Šéf koncernu Marcelino Fernández Verdes představil pozitivní hospodářské výsledky, jak si stojí naše akcie, marže, nové zakázky.

 4.5.2018 - Demolice mostu přes Křižíkovu ulici

Negrelliho viadukt přijde začátkem května o další železniční most. Již v únoru byl úspěšně snesen ten přes ulici Prvního pluku a nyní nadešel čas také na přemostění ulice Křižíkovy.

 25.4.2018 - Přes padesát jeřábů v atriu Fakulty stavební

V rámci strategického partnerství s Fakultou stavební ČVUT jsme se stali generálním partnerem soutěže Hala roku Akademik 2018. Soutěž je určena studentům oborových vysokých škol v ČR i v zahraničí a probíhá pod záštitou děkana Fakulty stavební ČVUT v Praze prof. Ing. Jiřího Máci, CSc., a České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

 17.4.2018 - Green Point z ptačí perspektivy

Práce na výstavbě nové administrativní budovy na  pražském Smíchově plynule pokračují.

 16.4.2018 - Rozpojený Negrelliho viadukt

Veřejnosti se na ostrově Štvanice v současné době naskýtá unikátní podívaná. Po bezmála čtyřech desetiletích zde byla narušena kontinuita Negrelliho viaduktu – čtyři jeho oblouky byly kompletně rozebrány.

 13.4.2018 - Slovenská dálnice D3 s titulem Stavba roka 2017

Dálnice D3, Žilina (Strážov) – Žilina (Brodno), jejíž součástí je i námi projektovaný a realizovaný tunel Považský Chlmec, získala na Slovensku ocenění Stavba roka 2017.

 12.4.2018 - Podívejte se na video z demolice mostu na D1

Ve čtvrtek 5. 4. jsme zahájili demolici dálničního mostu na rekonstruovaném úseku dálnice D1.

 5.4.2018 - Zahájili jsme demolici dálničního mostu

Dnes úspěšně proběhlo zahájení demolice levého dálničního mostu přes Křešické údolí poblíž Třemošnice.