HOCHTIEF

Pictures · Search · Česky

Recent events

 20.9.2007 - HOCHTIEF CZ podporuje letošní Ekofilm

Ekofilm je nejstarším mezinárodním filmovým festivalem svého druhu v Evropě a je členem sdružení festivalů o životním prostředí ECOmove International. Letošní ročník je již 33. v pořadí a nese název Mezinárodní filmový festival o životním prostředí, přírodním a kulturním dědictví.

 18.9.2007 - HOCHTIEF CZ will give the reconstructed summerhouse to Care Home of St. Karel Boromejský

The summerhouse of the Care Home of St. Karel Boromejský in Prague – Řepy has been reconstructed and on Sunday 16th September has been presented to the Care Home by the joint-stock company HOCHTIEF CZ. The presentation will take place today at the benefit concert of the bands Laura a její tygři and Jana Koubková Quartet at 16.30 on the grounds of the Care Home.

 4.9.2007 - Fotbalový stadion pražské Slavie bude mít svou síň slávy

Ve druhém patře budoucího stadionu, v centrální pozici západního křídla areálu, bude síň slávy věnovaná slavným okamžikům pražského Edenu i Slavie. Stane se součástí luxusního salonku pro čestné hosty. Projekt pamatuje i na koncepci hlavní vstupní haly objektu.

 31.8.2007 - HOCHTIEF CZ pomáhá lidem s epilepsií

Málokdy si uvědomíme, že je kolem nás mnoho těch, kteří jsou postiženi různými nemocemi a kteří potřebují pomoc od nás – zdravých. Jednou takovou skupinou jsou lidé trpící epilepsií. Někteří z nich se sdružují v občanském sdružení Společnost "E", která se snaží měnit pohled lidí na uvedené onemocnění a zlepšit postavení a roli pacientů ve společnosti. Předsudky a mýty o nemoci leckdy brání zařazení nemocných lidí do společnosti. Akciová společnost HOCHTIEF CZ se rozhodla podat pomocnou ruku prostřednictvím finanční podpory. Jako silná společnost si uvědomuje svoji odpovědnost za budoucnost prostředí, ve kterém se pohybuje a podniká.