VOLNÁ MÍSTA

Vedoucí projektového týmu

Požadujeme:

  • VŠ stavebního zaměření
  • uživatelská znalost PC podmínkou
  • zkušenost na obdobné pozici min.5 let
  • zkušenost s vedením projektů o objemu nad 200mil.Kč
  • autorizace v oboru pozemní stavitelství nebo stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství výhodou
  • flexibilita, zodpovědnost, kreativita
  • komunikativnost, schopnost řešit problémy
  • ochota pracovat po celé České republice
  • řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:

  • řízení velkých stavebních projektů nebo několika menších projektů
  • koordinace stavební činnosti
  • jednání s projektantem, investorem, subdodavateli
  • řízení, sledování a kontrola finančního hospodaření stavby
  • tvorba a plnění harmonogramu stavby

Nabízíme:

- práci v nadnárodní společnosti
- dobré pracovní podmínky
- možnost vzdělávání
- zaměstnanecké výhody

Nástup:

- dohodou

V případě Vašeho zájmu o práci v HOCHTIEF CZ a. s. nám zašlete Váš motivační dopis, profesní životopis a souhlas se zpracováním údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Praha–Smíchov

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Benefity:

Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Firemní akce, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na vzdělání, Stravenky/příspěvek na stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské / universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (Mírně pokročilá)

Zadavatel:

HOCHTIEF CZ a.s.

Kontakt:

Kateřina Kopecká
Plzeňská  16 / 3217
150 00  Praha 5
Česká republika