HOCHTIEF

Aktuality

 7.3.2018 - Soud zrušil pokutu udělenou ÚOHS

Krajský soud v Brně zrušil pokuty v souhrnné výši přesahující 300 mil. Kč, které ÚOHS udělil několika stavebním společnostem za údajnou kartelovou dohodu.

 28.2.2018 - Odhaleny fragmenty původních základů Negrelliho viaduktu

Práce na rekonstrukci viaduktu odkrývají podrobnosti o způsobu jeho výstavby. Při vytěžování prostoru jímek u  pilířů v řečišti Vltavy byly spolu s horninou vytěženy i fragmenty původního založení viaduktu z konce 19. stol. Jak vlastně v minulosti probíhalo zakládání staveb?

 22.2.2018 - Hospodářský výsledek skupiny HOCHTIEF za rok 2017

Skupina HOCHTIEF zvýšila v roce 2017 čistý zisk o 31 %. Příznivý výhled do budoucna je navíc podpořen 23% nárůstem nových zakázek.

 20.2.2018 - Negrelliho viadukt: most přes ulici Prvního pluku úspěšně snesen

Obě části ocelové konstrukce mostu přes ulici Prvního pluku byly v pátek a sobotu úspěšně sneseny do prostoru parkoviště u autobusového nádraží Florenc. Nyní je čeká rozřezání na menší části a odvoz do šrotu.

 19.2.2018 - Železnici na letiště v Los Angeles pomůže postavit HOCHTIEF

Jednoho z nejočekávanějších PPP projektů na území Los Angeles se chopí sdružení pod vedením ACS Group a HOCHTIEF PPP Solutions. Letištní terminály propojí se stanicí metra.

 16.2.2018 - VIDEO: Jak se stavěl tunel Považský Chlmec?

V krátkém sedmiminutovém sestřihu se můžete podívat, jak vznikal jeden z nejmodernějších tunelů ve střední Evropě.

 13.2.2018 - HOCHTIEF AG pomáhá spojit Paříž s Budapeští

Naše mateřská společnost se podílí na výstavbě jedinečného železničního projektu Stuttgart-Ulm, který je přezdíván jako projekt století.

 12.2.2018 - Negrelliho viadukt čeká demontáž jednoho z mostů

Ve dnech 15. - 18. února bude na libeňské odbočce Negrelliho viaduktu demontován most přes ulici Prvního pluku. Znamená to mimo jiné úplnou uzavírku komunikace Prvního pluku v těchto dnech, a to mezi vjezdem do areálu ANF Florenc a křižovatkou s ulicí Křižíkova.

 9.2.2018 - Jak řeší HOCHTIEF CZ stárnutí řemeslníků? Čtěte v HN

Naše společnost přišla před dvěma lety s projektem „Obroda Plané“, který je reakcí na stárnutí zkušených zaměstnanců a nedostatek jejich nástupců. O tom, co vše to obnáší, píší Hospodářské noviny.

 1.2.2018 - Spustili jsme web o rekonstrukci Negrelliho viaduktu

Dali jsme vzniknout speciálním webovým stránkám, jejichž hlavním cílem je co nejpřehledněji na jednom místě informovat o průběhu prací na druhém nejstarším mostě v Praze.