HOCHTIEF

Aktuality

 28.7.2016 - Podíleli jsme se na výstavbě nové kanalizační sítě a čistírny odpadních vod

Dnes byl za účasti předsedy vlády ČR Bohuslava Sobotky, hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška a dalších významných hostů slavnostně ukončen důležitý regionální projekt výstavby kanalizační sítě a čistírny odpadních vod na Vyškovsku.

 25.7.2016 - Postavíme kolektor pod Vltavou

Společně se Subterrou získala divize Dopravní stavby zajímavou zakázku na vybudování kolektoru v oblasti Hlávkova mostu.

 21.7.2016 - Nová magnetická rezonance bude sloužit onkologicky nemocným dětem, ale také pacientům s epilepsií

Fakultní nemocnici Brno jsme 21. června slavnostně předali přístavbu dětského onkologického centra, jež bude sloužit Klinice dětské radiologie (KDR) k vyšetřování dětských onkologických a dalších pacientů.

 17.6.2016 - Získali jsme ocenění Dopravní stavba roku

Ve čtvrtek 16. 6. 2016 byly v Praze vyhlášeny výsledky soutěže Česká dopravní stavba a technologie.

 16.6.2016 - V Moravskoslezském kraji jsme zabodovali v odborné soutěži

V rámci vyhlášení výsledků 10. ročníku soutěže Stavba roku Moravskoslezského kraje 2015 jsme získali tři ocenění.

 15.6.2016 - Exkurze pro studenty FSv ČVUT na tunelu Považský Chlmec

V úterý 14. června proběhla na tunelu Považský Chlmec exkurze pro studenty katedry geotechniky FSv ČVUT. Jednalo se o první společnou akci realizovanou v rámci nedávno uzavřeného partnerství fakulty stavební Českého vysokého technického učení v Praze se společností HOCHTIEF CZ a. s.

 10.6.2016 - Výsledky akciové společnosti HOCHTIEF CZ za rok 2015

Akciová společnost HOCHTIEF CZ vydala auditovanou účetní závěrku společnosti sestavenou podle českých účetních standardů ke dni 31. prosince 2015.

 9.6.2016 - Letiště Leoše Janáčka má novou řídící věž splňující veškeré moderní požadavky

Slavnostní inaugurací byl ve čtvrtek 9. 6. 2016 oficiálně zahájen provoz nového provozního střediska a letištní řídící věže (TWR Ostrava) na Letišti Leoše Janáčka v Ostravě. Projekt, který pro investora ŘLP ČR s.p. realizovala společnost HOCHTIEF CZ a. s., završuje program obnovy regionálních letišť. V minulých letech stejný investor vybudoval a úspěšně uvedl do provozu také nová provozní střediska a řídící věže na letištích v Brně a Karlových Varech.

 8.6.2016 - Takové byly včerejší Pražské schody

V úterý 7. června bylo pod Pražských hradem ještě více živo než obvykle. Už od rána připravovali organizátoři trať pro 23. ročník cyklistického závodu Pražské schody, který se jel tentokrát jako jedna z posledních zkoušek před nadcházejícím mistrovství světa horských kol v Novém městě na Moravě.

 7.6.2016 - Revitalizace trati Pardubice – Ždírec nad Doubravou zlepšila její parametry

V pátek 3. června byla slavnostním přestřižením pásky na nádraží v Chrudimi uvedena do provozu revitalizovaná část železniční trati v úseku mezi Pardubicemi a Ždírcem nad Doubravou.