HOCHTIEF

Aktuality

 10.6.2016 - Výsledky akciové společnosti HOCHTIEF CZ za rok 2015

Akciová společnost HOCHTIEF CZ vydala auditovanou účetní závěrku společnosti sestavenou podle českých účetních standardů ke dni 31. prosince 2015.

 9.6.2016 - Letiště Leoše Janáčka má novou řídící věž splňující veškeré moderní požadavky

Slavnostní inaugurací byl ve čtvrtek 9. 6. 2016 oficiálně zahájen provoz nového provozního střediska a letištní řídící věže (TWR Ostrava) na Letišti Leoše Janáčka v Ostravě. Projekt, který pro investora ŘLP ČR s.p. realizovala společnost HOCHTIEF CZ a. s., završuje program obnovy regionálních letišť. V minulých letech stejný investor vybudoval a úspěšně uvedl do provozu také nová provozní střediska a řídící věže na letištích v Brně a Karlových Varech.

 8.6.2016 - Takové byly včerejší Pražské schody

V úterý 7. června bylo pod Pražských hradem ještě více živo než obvykle. Už od rána připravovali organizátoři trať pro 23. ročník cyklistického závodu Pražské schody, který se jel tentokrát jako jedna z posledních zkoušek před nadcházejícím mistrovství světa horských kol v Novém městě na Moravě.

 7.6.2016 - Revitalizace trati Pardubice – Ždírec nad Doubravou zlepšila její parametry

V pátek 3. června byla slavnostním přestřižením pásky na nádraží v Chrudimi uvedena do provozu revitalizovaná část železniční trati v úseku mezi Pardubicemi a Ždírcem nad Doubravou.

 3.6.2016 - Kavárna POTMĚ už stojí na svém místě

Společnost HOCHTIEF CZ se již druhým rokem stane partnerem projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu Kavárna POTMĚ. Tento ojedinělý charitativní projekt, který pomáhá nevidomým, můžete letos navštívit na náměstí Republiky v Praze od 6. do 23. června. Společnost HOCHTIEF CZ poskytuje zázemí pro mobilní kavárnu. V kavárně je úplná tma a obsluhují a navigují vás nevidomí kavárníci.

 1.6.2016 - Nejdelší železniční tunel světa se otvírá

První červnový den se ve Švýcarsku otevírá v pořadí již třetí tunel v 3 100 metrů vysokém horském masivu. Jedná se o nejdelší železniční tunel na světě, měří 57 kilometrů a cestující mají nad hlavou až 2 300 metrů horniny.

 27.5.2016 - Máme tři stavby roku Plzeňského kraje

V úterý 24. května jsme získali tři různá ocenění - Stavbu roku Plzeňského kraje 2015, Cenu hejtmana Plzeňského kraje a Cenu Svazu podnikatelů ve stavebnictví.

 26.5.2016 - HOCHTIEF na mezinárodní tunelářské konferenci

Společnost HOCHTIEF CZ se stala platinovým partnerem 13. ročníku mezinárodní konference „Podzemní stavby Praha 2016“, která se uskutečnila ve dnech 23. až 25. května 2016 v Praze.

 25.5.2016 - V naší společnosti podporujeme rozmanitost

V rámci Evropského Dne Diverzity jsme se připojili k evropské Chartě Diverzity, která je dobrovolným závazkem zaměstnavatelů toto téma podporovat.

 19.5.2016 - Mezinárodní dobrovolnický den opět s účastí HOCHTIEF CZ

Již podruhé se naše společnost zapojila do Mezinárodního dobrovolnického dne, který v České republice koordinuje pod názvem Give&Gain Day odborná platforma Byznys pro společnost. Celkem 41 zaměstnanců z naší společnosti se přihlásilo k pomoci v šesti neziskových organizacích s různým zaměřením.