HOCHTIEF

Aktuality

 25.5.2018 - Mezinárodní dobrovolnický den se zaměstnanci HOCHTIEF

V pátek 18. května jsme se již počtvrté zapojili do Mezinárodního dne firemního dobrovolnictví Give & Gain Day.

 22.5.2018 - Pražské schody 2018 opět s našimi překážkami

Přijďte se v úterý 29. května podívat na jubilejní 25. ročník MTB závodu Pražské schody. Pojede se v historickém centru Prahy a umělé překážky na něj dodá náš závod Speciální činnosti.

 17.5.2018 - HOCHTIEF CZ partnerem mezinárodní studentské soutěže

Organizace ASC (Associated Schools of Construction) připravuje v Praze ve spolupráci s ČVUT mezinárodní studentskou soutěž, jejímž partnerem se stal HOCHTIEF CZ.

 15.5.2018 - Unikátní postup betonáže šachty na Kolektoru Hlávkův most

Od pátku do středy probíhala na Kolektoru Hlávkův most betonáž sekundárního ostění jedné z jeho šachet. Tým Radka Kozubíka přitom během ní využil ojedinělého technologického postupu – tzv. kontinuální betonáže.

 14.5.2018 - 1. čtvrtletí roku 2018: HOCHTIEF zvýšil čistý provozní zisk o 14 % na 106 mil. eur

HOCHTIEF zahájil rok 2018 pozitivně. V průběhu prvních tří měsíců roku koncern významně zlepšil zisk i cash flow a udržel pozitivní trend v zajištěnosti zakázek.

 7.5.2018 - Státní opera Praha součástí výroční konference HOCHTIEF

Ve čtvrtek 3. května se uskutečnila v Essenu výroční konference koncernu HOCHTIEF. Šéf koncernu Marcelino Fernández Verdes představil pozitivní hospodářské výsledky, jak si stojí naše akcie, marže, nové zakázky.

 4.5.2018 - Demolice mostu přes Křižíkovu ulici

Negrelliho viadukt přijde začátkem května o další železniční most. Již v únoru byl úspěšně snesen ten přes ulici Prvního pluku a nyní nadešel čas také na přemostění ulice Křižíkovy.

 25.4.2018 - Přes padesát jeřábů v atriu Fakulty stavební

V rámci strategického partnerství s Fakultou stavební ČVUT jsme se stali generálním partnerem soutěže Hala roku Akademik 2018. Soutěž je určena studentům oborových vysokých škol v ČR i v zahraničí a probíhá pod záštitou děkana Fakulty stavební ČVUT v Praze prof. Ing. Jiřího Máci, CSc., a České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

 17.4.2018 - Green Point z ptačí perspektivy

Práce na výstavbě nové administrativní budovy na  pražském Smíchově plynule pokračují.

 16.4.2018 - Rozpojený Negrelliho viadukt

Veřejnosti se na ostrově Štvanice v současné době naskýtá unikátní podívaná. Po bezmála čtyřech desetiletích zde byla narušena kontinuita Negrelliho viaduktu – čtyři jeho oblouky byly kompletně rozebrány.