HOCHTIEF

Mladá Boleslav, Bytový dům Radouč Park

V Mladé Boleslavi v ulici Na Radouči vyrůstá v těsném sousedství hotelu Plaza a přírodní rezervace Radouč nový bytový dům.

Informace:

Lokalita: Mladá Boleslav
Investor: INTERMA, a.s. (člen skupiny HOCHTIEF CZ a. s.)
Typ stavby: Novostavba
Doba výstavby: dokončení 2007
Hlavní ukazatele 48 bytů + 1 atelier studio
28 garážových stání
Popis V pětipatrovém domě se bude nacházet 48 bytů, 1 atelier studio a v suterénu objektu 28 garážových stání pro pohodlné a bezpečné parkování.

Nejvýraznější zajímavostí domu je navržené vnitřní zastřešené atrium, díky kterému se bude výrazně lišit od ostaních a stane se tak velmi netradičním bytovým domem.

K přednostem domu bude zcela jistě patřit poloha domu na hranici vzácné stepní lokality RADOUČ, která je součástí národní přírodní památky a která vytvoří nejen příjemné okolí i výhled z domu, ale z hlediska územního plánu (plochy krajinné přírodní) také zamezí další výstavbě v této lokalitě.

V domě je navrženo 48 bytových jednotek 1+kk, 2+kk a 3+kk ( 4+kk ), přičemž většina bytů je vybavena prostorným balkonem či terasou, v bytech bez balkonů se pak nacházejí francouzská okna. Atraktivní byty s terasami v posledním podlaží dotvoří atypická jednotka ( atelier studio ) v nadstavbě.

Nosnou konstrukci domu tvoří monolitická skeletová konstrukce, vnitřní i obvodové zdivo bude z cihelných bloků. Venkovní fasáda bude opatřena zateplovacím systémem, stejně tak stěny atria. Samozřejmostí domu bude výtah. Výhodou domu se určitě stane i vlastní plynová kotelna pro vytápění a ohřev TUV, zaručující nižší provozní náklady oproti napojení domu na dálkové vytápění.

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500