VOLNÁ MÍSTA

Přední česká stavební společnost se zahraniční účastí hledá vhodného uchazeče na pozici

Zámečník (strojní mechanik pro ocelové konstrukce)

Požadujeme:

- vyučení v oboru výhodou
- zkušenost s montáží ocelových konstrukcí a lehkých obvodových plášťů – min. 3 roky
- platný svářečský průkaz - Základní svářečský kurz na obalenou elektrodu
- odpovědnost, pečlivost
- ochotu cestovat po celé ČR

Pracovní náplň:

- Výroba a montáž ocelových částí konstrukcí budov, mostů, jeřábů a jiných ocelových konstrukcí na určeném pracovišti a externích montážích.

Nabízíme:

- Stabilní pozici na plný úvazek v nadnárodní společnosti
- Dobré pracovní podmínky
- Hrazené cestovné a stravné

Nástup:

- dohodou

V případě Vašeho zájmu o práci v HOCHTIEF CZ a. s. nám zašlete Váš motivační dopis, profesní životopis a souhlas se zpracováním údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Chýnovská 714, 39111 Planá nad Lužnicí-Planá nad Lužnicí, Česká republika

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Dovolená navíc, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel:

HOCHTIEF CZ a.s.

Kontakt:

Kateřina Kopecká
Plzeňská  16 / 3217
150 00  Praha 5
Česká republika