VOLNÁ MÍSTA

Přední česká stavební společnost se zahraniční účastí hledá vhodného uchazeče na pozici

PRÁVNÍK junior – vhodné pro absolventy VŠ (Morava)

Požadujeme:

- VŠ vzdělání - absolvent právnické fakulty v České republice
- Výborné znalosti v oblasti civilního práva a správního práva
- Pokročilou znalost AJ (včetně právní terminologie)
- Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
- Schopnost vyjednávat a prosadit své požadavky
- Časovou flexibilitu, loajalita
- Proaktivní přístup, schopnost týmové práce, samostatnost

Pracovní náplň:

- Tvorba a posuzování veškerých smluv divize
- Analýza smluvních dokumentů
- Příprava právních stanovisek
- Právní podpora pro další zaměstnance divize
- Příprava dokumentace pro soudní spory a správní řízení
- Přihlašování pohledávek v rámci insolvenčního řízení
- Vyjednávání s obchodními partnery
- Zastupování společnosti před soudy a správními orgány

Nabízíme:

- Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- Dobré pracovní podmínky
- Možnost dalšího osobnostního rozvoje - vzdělávání
- Zaměstnanecké benefity

Nástup:

- Dohodou

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici v HOCHTIEF CZ a. s. nám zašlete Váš motivační dopis, profesní životopis s fotografií a souhlas se zpracováním údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Sokolská třída 2800/99, 70200 Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Dovolená navíc, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské / universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (Středně pokročilá)

Zadavatel:

HOCHTIEF CZ a.s.