VOLNÁ MÍSTA

Contract Manager

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání – stavebního směru
- Praxe na podobné pozici min.3 roky nebo v přípravě a realizaci staveb
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Znalost právního prostředí
- Odolnost vůči zátěži, spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Pracovní náplň:

- Podpora při zpracovávání smlouvy a dodatků se zákazníkem
- Dokonalá znalost smlouvy se zákazníkem
- Dohled nad dodržováním smluvních ustanovení
- V souladu s hlavní smlouvou zajišťuje podklady pro změnová řízení se zákazníkem
- Spolupráce se Správcem stavby a vedoucími členy Sdružení pro realizaci stavby
- V případě sporů příprava a sledování dokumentace ve vztahu k zákazníkovi
- Sledování, dokumentace a zpracování pojistných událostí
- Zajištění a koordinace dílčích přejímek podle smlouvy
- Smluvní management subdodávek
- Dohled nad časovými posuny, přerušení a jejich hlášení investorovi
- Vypracování CM příručky projektu
- Vedení analýzy rizik a šancí ze smlouvy (analýza kontraktu)
- Dohled nad řízením opatření z analýzy kontraktu

Nabízíme:

- Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- Dobré pracovní podmínky
- Možnost vzdělávání a kariérového růstu
- Zaměstnanecké benefity

Nástup:

- Dohodou

V případě Vašeho zájmu o práci v HOCHTIEF CZ a. s. nám zašlete motivační dopis, profesní životopis s fotografií a souhlas se zpracováním údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Praha–Bubeneč

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (Středně pokročilá)

Zadavatel:

HOCHTIEF CZ a.s.

Kontakt:

Jana Paroulková
Plzeňská 3217 / 16
150 00  Praha
Česká republika